Co czytać na instagramie?

Co czytać na instagramie?

Na Instagram zerkamy z różnych powodów. Czasami nie wyobrażamy sobie, żeby nie sprawdzić na story jak dziś mija dzień naszym ulubieńcom. Niekiedy szukamy interesujących nas tematów, inspiracji lub  po prostu chcemy obejrzeć śliczne zdjęcia. Każdemu chyba zdarza się też poprzeglądać fotki w wolnej chwili  bez żadnego konkretnego powodu. Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was kilka profili, które według nas są warte zaobserwowania. Sprawdźcie a może i Was zainteresują!
1. Dogaholic
Bardzo dużo ważnych informacji na temat opieki nad psem, ciekawe live'y i wspaniały kontakt z odbiorcami. Ten profil uwielbiam za merytoryczne wpisy. Ciocia Basia wyjaśnia dlaczego tak wiele mitów jest po prostu szkodliwa dla naszych podopiecznych. Mało kto tak jak ona doradzi nam też co do wyboru zabawek, przysmaków i innych produktów ????

2. Weterynarz też czlowiek
Profil prowadzony przez lekarkę weterynarii. Rzetelne informacje i poruszanie tematów dotyczących chorób i opieki nad zwierzętami. Bardzo lubię konta, na których można zdobyć na prawdę potrzebną wiedzę, a to zdecydowanie przoduje!

3. Mam psa i co teraz
Problemy behawioralne to jeden z popularniejszych tematów właścicieli psów. Na tym profilu znajdziecie dużo bardzo ważnych informacji dotyczących wychowania psów. Ciekawe live'y, webinary i posty w prosty sposób ukazujące gdzie kryje się problem. Wpisy i konkretne przykłady wyjaśniają nam dlaczego pies zachowuje się tak a nie inaczej.

4. Eliza mogielska

Bardzo często zachwycamy się naturą z odległych krain i przeglądamy zdjęcia z dalekich podróży.Tymczasem Eliza na swoim profilu pokazuje nam, że tak blisko nas, często nie zauważone swoje przygody przeżywają dziko żyjące zwierzęta, których uroda zapiera dech w piersiach. Przepiękne ujęcia wymagające dużej cierpliwości i zaangażowania w kamuflaż. Zwierzęta, których pewnie wielu z nas nie zaobserwowało nigdy, pozują jej przed obiektywem dzięki czemu i my możemy je poznać.
5 Taiga
To, że mamy słabość do rasy Boston Terrier już dawno przestało być tajemnicą. Ten profil to kwintesencja życia z tą rasą. Taiga mieszka w Finlandii, często pogoda jej nie rozpieszcza, ale to wcale nie przeszkadza jej to w podróżowaniu i kolekcjonowaniu przygód. Ta suczka lata samolotem, jeździ na rowerze i dużo spaceruje! Jest też częstym gościem w Polsce.  Jest wesoła i bardzo mądra a jej właściciele często rozpieszczają ją smakołykami i ciekawymi gadżetami.

Zostaw odpowiedź