Zabawki dla psa

Zabawki dla psa

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 60 pozycji

Aktywne filtry

 • Piłka dla psa z kolcami

  Mała piłka z kolcami będzie idealną zabawką dla malutkich psów lub szczeniaczków. Pełna w środku i bardzo wytrzymała. Nie tonie i pachnie wanilią.

 • Piłka dla psa spiralna

  Cena 8,00 zł

  Piłka  dla psa z pełnej gumy

  Bardzo wytrzymała zabawka dla psa! W rowki i otwór po środku można nałożyć pasztet dla psa, pastę orzechową lub powtykać przysmaki. Posłuży wtedy jako zabawka węchowa.  Idealna do zabawy na dworze. Unosi się na powierzchni wody! Pięknie pachnie wanilią a psy ją uwielbiają!

 • Zabawka dla psa hantel

  Cena 13,82 zł

  Zabawka dla psa z gumy - hantel

  Bardzo wytrzymała. Pachnie wanilią. Nie tonie dlatego doskonała także do zabaw z psem nad wodą.

 • Gryzak dent gumowy

  Cena 12,00 zł

  Zabawka dla psa gryzak.

  Sprawdza się idealnie jako gryzak, zabawka lub przyrząd do zajęć węchowych. W szczeliny można włożyć przysmaki lub posmarować pasztetem. Węszenie i wyciąganie przysmaków, męczy psa i daje mu dużo satysfakcji;

 • Kość gumowa, zabawka dla psa - kolce.

  Idealna jako zabawka a także jako przyrząd węchowy. Można posmarować kostkę pasztetem dla psów lub schować w szczeliny przysmaki. Pies zajmie się zadaniem przez długi czas. Bardzo wytrzymała. Unosi się na wodzie i pachnie wanilią.

 • Wytrzymała zabawka dla psa, Kość gumowa - paski.

  Idealna jako zabawka a także jako przyrząd węchowy. Można posmarować kostkę pasztetem dla psów lub schować w szczeliny przysmaki dzięki czemu posłuży jako lickymat. Pies zajmie się zadaniem przez długi czas. Bardzo wytrzymała. Unosi się na wodzie i pachnie wanilią.

  Rozmiar od 12cm do 18,5cm

  Kolor: Kolory wybieramy losowo