Nasze przysmaki dla psów BERRY zdobyły nagrodę "Dobry Produkt Roku" na plebiscycie Top For Dog 2019 !

        

              

                   

Berry Snacks - coś więcej niż smakołyki dla psa

Berry Snacks to nie są po prostu kolejne smaczki dla psa. Zaczynając od niesamowicie prostego składu, poprzez łączenie składników i wypiekanie, a na opakowaniu kończąc. Wszystko tutaj jest wyjątkowe.

  Produkowane jedynie z produktów jakości spożywczej. Świeże mięso, warzywa, owoce i zioła to właśnie je znajdziecie w Berry.  Wszystko to powstaje w ściśle kontrolowanym zakładzie produkcyjnym.

                                  

Serce z kropeczką

Starannie wybrane składniki są ręcznie mieszane i wypiekane, a następne długo suszone. Takie podejście pozwala na zachowanie największej ilości składników odżywczych, bez stosowania sztucznych konserwantów. Smakołyki mają kształt serca z owocową kropką (w przypadku chrupek z indykiem kropeczka zawiera suszone jeżyny).

                             

Zdrowie psów i zdrowie planety

Berry dba nie tylko o zdrowie psów, ale również o środowisko, w którym żyjemy. Zastanawiasz się jak można wspierać planetę wytwarzając przysmaki dla psów? Otóż bardzo prosto. Wystarczy zamiast plastikowych opakowań zastosować papierowe torebki oraz kartony. W ten sposób całe opakowanie można poddać recyklingowi, nie powiększając stosów śmieci zalegających na wysypiskach.

    

Przysmaki idealne do treningu

 Przysmaki są chrupkie i lekkie. Łatwo łamią się na mniejsze kawałki. Naturalny skład i brak sztucznych dodatków sprawia, że nie brudzą rąk i świetnie sprawdzają się jako smaczki treningowe.  W zakładce testy naszych produktów sprawdź jak wypowiadają się o nich testerzy.

Zapraszamy Państwa na naszą stronę na Facebooku (berrydogsnacks) i na instagramowy profil Dzielimy się tam z Państwem promocjami, informacjami i ogłaszamy konkursy, w których wygrać można nasze smaczki dla psów!