Przysmaki - kruche serduszka (wołowina, wątroba wołowa, jeżyny, seler, jabłko, jagody...)

15,50 zł
Brutto

Przysmaki dla psów- wołowina, jeżyny, seler, jabłko...

Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

PayPal

Przysmaki dla psów z produktów jakości spożywczej !

- mięso wołowe

- jeżyny

- jabłko

- seler

- mięta ...

Masa: 60g

Berry Snacks - coś więcej niż smakołyki

Berry Snacks to nie są po prostu kolejne smaczki dla psa. Zaczynając od niesamowicie prostego składu, poprzez łączenie składników i wypiekanie, a na opakowaniu kończąc. Wszystko tutaj jest wyjątkowe.

Serce z kropeczką

Starannie wybrane składniki są ręcznie mieszane i wypiekane, a następne długo suszone. Takie podejście pozwala na zachowanie największej ilości składników odżywczych, bez stosowania sztucznych konserwantów. Smakołyki mają kształt serca z owocową kropką (w przypadku chrupek z indykiem kropeczka zawiera suszone jeżyny).

Prosty skład

Jeden rzut oka na skład Berry Snacks wyjaśnia wszystko. Nie znajdziesz tutaj tajemniczych dodatków i "magicznych" chemicznych wypełniaczy. Jest za to mięso. Dużo mięsa. Nie są to kości, pióra i inne mało apetyczne odpady poprodukcyjne. To mięso jakości "human grade", czyli dokładnie takie jakie trafia również na twój talerz. W 100g smakołyków znajduje się ok. 140g wołowiny. Znajdziesz w nich również ryż, jaja, jagody, jeżyny, jabłka, seler , a nawet pokrzywę i miętęi! Oczywiście wszystko najwyższej jakości i właściwie zbilansowane.

Zdrowie psów i zdrowie planety

Berry dba nie tylko o zdrowie psów, ale również o środowisko, w którym żyjemy. Zastanawiasz się jak można wspierać planetę wytwarzając przysmaki dla psów? Otóż bardzo prosto. Wystarczy zamiast plastikowych opakowań zastosować papierowe torebki oraz kartony. W ten sposób całe opakowanie można poddać recyklingowi, nie powiększając stosów śmieci zalegających na wysypiskach.

Skład - surowce:
mięso wołowe 49,16%, ryż 13,51%, wątroba wołowa 12,26%, jeżyny 5,88%, jaja, jabłka 4,88%, seler, olej lniany 1,88%, jagody, mięta 0,098%
W 100g znajduje się ok. 140g mięsa wołowego
Skład - analiza:
wilgotność <10%
białko surowe 39,36%
oleje i tłuszcze surowe 16,85%
włókno surowe 1,8%
popiół surowy 1,78%
sód 0,45%

Dawkowanie:

Podawać jako smakołyk.

Nie przekraczać 20g dziennie na 10kg masy ciała.

Podając chrupki należy zmniejszyć dzienną dawkę karmy podstawowej.

demo_9
15 Przedmioty